Krynica Zdrój - Domy Wczasowe FWP
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
Domy Wypoczynkowe FWP Soplicowo, Zdrowie i Kaprys
.
Opis
Linki
DOMY WYPOCZYNKOWE FWP - SOPLICOWO, ZDROWIE, KAPRYS, STELLA
KRYNICA ZDRÓJ


Zakwaterowanie:
Kaprys to kameralny i sympatyczny pensjonat położony w centrum Krynicy u pn. podnóży Góry Parkowej, co sprawia, że odległości do najważniejszych obiektów komunikacyjnych, leczniczych i rekreacyjnych są niewielkie. Ośrodek dysponuje 35 miejscami noclegowymi i zapewnia Gościom pobyt w pokojach 1, 2 i 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka i WC) z telefonem, telewizorem, radiem i czajnikiem oraz całodzienne wyżywienie w swej pensjonatowej jadalni (możliwość uzgodnienia diety). Pensjonat dysponuje parkingiem niestrzeżonym.

Stella to niedawno i elegancko odnowiony i wyposażony pensjonat nieodległy od centrum uzdrowiska. Położony jest na nasłonecznionej posesji z pięknym widokiem na Górę Parkową. Oddalony od zatłoczonych i ruchliwych ulic, zapewnia swym Gościom warunki wypoczynku i relaksu w ciszy i spokoju. Dojście do najważniejszych obiektów komunikacyjnych, leczniczych i rekreacyjnych to krótki i nieforsujący spacer. Stella posiada 34 miejsca noclegowe i zapewnia swoim Gościom pobyt w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, telefonem, telewizorem, radiem, czajnikiem oraz bezprzewodowym internetem wi-fi. Całodzienne wyżywienie w jadalni pensjonatu Skarbówka Dolna znajdującego się tuż obok na tej samej posesji (możliwość uzgodnienia diety). Zmotoryzowani Goście mogą zaparkować swój samochód na terenie posesji.

Zdrowie ulokowane jest pod stromym zadrzewionym zboczem, a nad rozległym skwerem przed Kinem Jaworzyna, który oddziela go od hałasu ruchu na ul. Piłsudskiego. Z balkonów pokoi na elewacji południowej roztacza się rozległa panorama od Góry Parkowej I Krzyżowej aż po dalekie góry na granicy polsko-słowackiej. Pensjonat posiada 48 miejsc noclegowych i zapewnia pobyt w pokojach 1, 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz całodzienne wyżywienie w pensjonatowej jadalni (możliwość uzgodnienia diety). Wszystkie pokoje na południowej elewacji budynku posiadają balkony w wyjątkiem III piętra. Do dyspozycji Gości jest mini barek. Pensjonat dysponuje niewielkim parkingiem niestrzeżonym.

Soplicowo jest spośród wszystkich krynickich obiektów FWP położone najbliżej ścisłego centrum Krynicy, co sprawia, że odległości od najważniejszych obiektów transportowych, leczniczych i rekreacyjnych są niewielkie i dojście do nich spacerem nie nastręcza Gościom żadnych kłopotów. Dysponuje 64 miejscami noclegowymi i zapewnia swym Gościom pobyt w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z łazienką. Siedem miejsc znajduje się w bocznym skrzydle budynku z dojsciem do jadalni. Większa część pokoi posiada balkony od strony wsch. i zach. Całodzienne wyżywienie zapewnia Gościom pensjonatowa jadalnia (możliwość uzgodnienia diety). Pensjonat dysponuje parkingiem niestrzeżonym znajdującym się na zapleczu budynku.

Skarbówka Dolna to nieodległy od centrum Krynicy Zdrój niezwykle kameralny pensjonat położony na zadrzewionym, łagodnym, i nasłonecznionym zboczu z widokiem na Górę Parkową. Będąc oddalonym od ruchliwych ulic, zapewnia swym gościom niczym niezakłócony odpoczynek i relaks. Pensjonat dysponuje 15 miejscami noclegowymi i zapewnia swym Gościom pobyt w pokojach 1, 2, i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka i WC) oraz całodzienne wyżywienie w swej pensjonatowej jadalni (możliwość uzgodnienia diety). Zmotoryzowani Goście mogą pozostawić swe samochody na terenie posesji. Recepcja pensjonatu znajduje się w DW STELLA położonym na tej samej posesji.

Skarbówka Górna to nieodległy od centrum Krynicy niedawno odnowiony pensjonat położony na nasłonecznionym zboczu z widokiem na Górę Parkową. Oddalony od ruchliwych ulic zapewnia swym Gościom ciszę, spokój i niczym niezakłócony odpoczynek i relaks. Skarbówka Górna dysponuje 35 miejscami noclegowymi i zapewnia swym Gościom pobyt w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka i WC) oraz całodzienne wyżywienie (możliwość uzgodnienia diety) w jadalni pensjonatu Skarbówka Dolna znajdującego się w odległości 20 m. Zmotoryzowani Goście mogą pozostawić swe samochody na terenie posesji. Recepcja domu znajduje się w DW STELLA położonym na tej samej posesji.

Terminy i ceny 2015:

Oferta Święta i Nowy Rok
Pakiet skierowania zawiera:

- 11 noclegów w wybranym pokoju i ośrodku
- wyżywienie 3 x dziennie

Ośrodek / Termin Boże Narodzenie i Nowy Rok
22.12.2015 - 02.01.2016
Miejsce w pokoju 2-os.
Soplicowo
1738 zł
Kaprys
Stella
Zdrowie
1573 zł

Pobyt rozpoczyna się kolacją, a kończy obiadem.

Oferta wczasy zdrowotne 7 lub 10 dni (ośrodki Stella, Kaprys, Zdrowie, Soplicowo) 2015
Pakiet skierowania obejmuje:
- zakwaterowanie w pokojach 1,2,3 - osobowych z łazienką, tv, radiem, czajnikiem
- 3 posiłki dziennie
- 8 lub 5 zabiegów z zakresu fizjoterapii (odpowiednio 10 lub 7 dni)
- wieczorek taneczny

Oferta obowiązuje w okresie:
01.02 - 15.12.2015
Pokój 1-os. Pokój 2,3-os.
Pobyt 7 dni
Pobyt 10 dni Pobyt 7 dni Pobyt 10 dni
Soplicowo
707 1010 672 960
Zdrowie, Kaprys, Stella, Skarbówki
672 960 637 910

Ceny nie obejmują obowiązkowej opłaty klimatycznej płatnej w recepcji ośrodka.


  Produkt 1 z 1 w kategorii Krynica Zdrój  
01 grudnia 2023
2715238 wywołań od 12 października 2009
Copyright © 2009 oscGold