Krynica Zdrój - Domy Wypoczynkowe FWP Soplicowo, Zdrowie i Kaprys - Góry
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
Domy Wypoczynkowe FWP Soplicowo, Zdrowie, Kaprys, Stella i Skarbówka
.
Region Góry
Opis
Linki
KRYNICA ZDRÓJ
DOMY WYPOCZYNKOWE FWP SOPLICOWO, ZDROWIE, KAPRYS, STELLA i SKARBÓWKA


Wszystkie obiekty FWP położone są blisko ścisłego centrum Krynicy, co sprawia, że odległości od najważniejszych obiektów transportowych, leczniczych i rekreacyjnych są niewielkie i dojście do nich spacerem nie nastręcza Gościom żadnych kłopotów.

Zakwaterowanie:
Soplicowo to pensjonat po generalnym remoncie w 2010 roku, z windą. Dysponuje 66 miejscami w pokojach 1, 2, 3 – osobowych z łazienkami, telewizorami, radiem, internetem i czajnikiem. Siedem miejsc znajduje się w bocznym skrzydle budynku z dojsciem do jadalni. Większa część pokoi posiada balkony od strony wschodniej i zachodniej. Całodzienne wyżywienie zapewnia Gościom pensjonatowa jadalnia (możliwość uzgodnienia diety). Pensjonat dysponuje parkingiem niestrzeżonym znajdującym się na zapleczu budynku. W obiekcie do dyspozycji sala zabiegowa, sala do ćwiczeń i masażu, gabinet lekarsko-pielęgniarski, sala ogólnego przeznaczenia.
Zdrowie ulokowane jest pod zadrzewionym zboczem, a nad rozległym skwerem przed Kinem Jaworzyna, który oddziela go od hałasu ruchu na ul. Piłsudskiego. Z pokojów od strony południa roztacza się rozległa panorama od Góry Parkowej i Krzyżowej aż po dalekie góry na granicy polsko-słowackiej. Pensjonat posiada 48 miejsc noclegowych i oferuje Gościom pokoje 1, 2, 3 - osobowe z łazienkami, telewizorami, czajnikiem bezprzewodowym, internetem, część z balkonami. Na miejscu jadalnia oraz baza zabiegowa. Brak windy. Pensjonat dysponuje niewielkim parkingiem niestrzeżonym. W ośrodku do dyspozycji sala rehabilitacji ruchowej, gabinet fizykoterapii, hydroterapii oraz gabinet lekarsko-pielęgniarski.
Kaprys dysponuje 33 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonymi w telewizor, bezprzewodowy internet, radio i czajnik. Na miejscu jadalnia (możliwość uzgodnienia diety), baza zabiegowa w Soplicowie oddalonym o ok. 150 m. W ośrodku sala gimnastyczna do ćwiczeń indywidualnych, gabinet pielęgniarsko – lekarski, sala ogólnego przeznaczenia. Pensjonat dysponuje parkingiem niestrzeżonym w okresie lata.
Stella posiada 34 miejsca noclegowe i zapewnia swoim Gościom pobyt w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, tv, radiem, czajnikiem, bezprzewodowym internetem. Wyżywienie w jadalni pensjonatu Skarbówka Dolna znajdującego się tuż obok na tej samej posesji (możliwość uzgodnienia diety). Parking.
Skarbówka Górna dysponuje 35 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, telewizorami, radiem, czajnikiem. Wyżywienie (możliwość uzgodnienia diety) w jadalni pensjonatu Skarbówka Dolna znajdującego się w odległości 20 m. Parking na terenie posesji. Recepcja domu znajduje się w DW STELLA położonym na tej samej posesji.
Skarbówka Dolna dysponuje 15 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, i 3-osobowych z łazienkami, telewizorem, czajnikiem. Wyżywienie w pensjonatowej jadalni (możliwość uzgodnienia diety). Parking na terenie posesji.
Recepcja pensjonatu znajduje się w DW STELLA położonym na tej samej posesji.

Do dyspozycji Gości: wyspecjalizowana kadrę medyczna i rehabilitacyjna, baza zabiegowa i lecznicza, sale do ćwiczeń indywidualnych i grupowych, gabinety pielęgniarsko-lekarskie, świetlice, biblioteki, bezprzewodowy internet w pokojach, w pobliżu ośrodków basen odkryty, kryty. Pensjonaty dysponują niewielkimi parkingami.

Rodzaje zabiegów – SOPLICOWO: stymat, interdyn, diadynamik, jonoforeza, ultradźwięki, aquavibron, magnetotron, fotel, poduszka i materac masujący, lampa sollux, bio-v, inhalacje, masaż wirowy kończyn górnych i dolnych, kąpiel czterokomorowa, hydromasaż, kąpiel perełkowa, masaż klasyczny, ćwiczenia rehabilitacyjne (UGUL, bieżnia, steper, atlas, rowerki, materace, drabinki).
Rodzaje zabiegów – ZDROWIE:
stymat, interdyn, diadynamik, ultradźwięki, aquavibron, magnetotron, fotel i materac masujący, lampa sollux, bio-v, inhalacje, masaż wirowy kończyn górnych, kąpiel czterokomorowa, masaż klasyczny, ćwiczenia rehabilitacyjne (UGUL, bieżnia, steper, atlas, rowerki, materace, drabinki, platforma wibracyjna).

Pakiet skierowania zawiera:
-
noclegi,
- wyżywienie 3 x dziennie z uwzględnieniem diet,
- wieczorek taneczny,
- 8 zabiegów z zakresu fizjoterapii (turnus 10-dniowy) lub 5 zabiegów z zakresu fizjoterapii (turnus 7-dniowy).
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.


Terminy i ceny 2015:
Pobyty w okresie 01.02 - 15.12
Termin Pokój 1-os.
Termin Pokój 2-os.
Soplicowo Zdrowie, Kaprys, Stella
Skarbówki

Soplicowo Zdrowie, Kaprys, Stella
Skarbówki
Pobyty 10 dni 1010 960 Pobyty 10 dni 960 910
Pobyty 7 dni 707 672 Pobyty 7 dni 672 637

Turnusy zaczynają się kolacją, a kończą obiadem.

Zapraszamy także na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON lub pełnopłatne.


  Produkt 1 z 2 w kategorii Krynica Zdrój Następny produkt
26 lipiec 2021
2157713 wywołań od 12 październik 2009
Copyright © 2009 oscGold