Busko-Zdrój - Hotel Gromada - Inne
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
Hotel Gromada
.
Region Inne
Opis
Linki
BUSKO-ZDRÓJ
HOTEL GROMADA


Busko-Zdrój jest kurortem znanym na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie. Bioklimat charakteryzuje się największą liczbą dni słonecznych. Bogactwem uzdrowiska są unikatowe wody siarczkowo - siarkowodorowe, solanki i borowiny stosowane w leczeniu wielu schorzeń reumatycznych, gośćcowych i układu krążenia. Będąc Gościem Buska można korzystać z wielu atrakcji proponowanych przez uzdrowisko: koncertów Orkiestry Zdrojowej, wycieczek organizowanych po najbliższej okolicy m.in. do Wiślicy, Pińczowa, Chęcin i Jaskini Raj, Sandomierza, Krakowa, Ogrodu na Rozstajach w Mlodzawach, złożyć wizytę w Izbie Chleba, skorzystać z przejażdżki Słonecznym Ekspresem – ekologicznym pojazdem elektrycznym.

Zakwaterowanie: Hotel Gromada położony jest przy zabytkowym parku zdrojowym w pobliżu zakładów przyrodoleczniczych. Jest to budynek czterokondygnacyjny, posiadający windę i podjazd, co umożliwia pobyt osobom niepełnosprawnym. Oddaje do dyspozycji Gości 50 pokoi w tym pokoje 1 i 2-osobowe oraz 3 apartamenty. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem (wanna tylko w apartamentach), TV, czajnik, dostęp do wi-fi. Część pokoi posiada balkony. Hotel oferuje dostęp do restauracji, kawiarni i sali konferencyjnej, wypożyczalni rowerów, kijków do nordic walking, leżaków, bezpłatnego parkingu. W pobliżu hotelu znajdują się: hala sportowa, stadion, korty tenisowe oraz pływalnia miejska. Hotel nie akceptuje zwierząt.

Zabiegi wykonywane w hotelu:

balneoterapia (kąpiele: siarczkowa, borowinowa, okłady borowinowe, ozonowa sucha, kwasowęglowa sucha, jodowo - bromowa, mineralna Arona Therapy, plastry borowinowe), hydroterapia: (masaże wirowe), kinezyterapia - gimnastyka na przyrządach,terapia nerwowo-mięśniowa PNF, kinesiology taping, fizykoterapia (laseroterapia, magnetotronik, jonofereza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, Tens, galwanizacja, ultradźwięki), masaże lecznicze (klasyczny, wibracyjny, limfatyczny, hydrojet), termoterapia (krioterapia miejscowa).

Cena zawiera (wypoczynek z leczeniem): nocleg w pokojach z łazienkami z prysznicem, całodzienne wyżywienie(śniadanie, obiad, kolacja-posiłki serwowane), możliwość korzystania z bezpłatnej wypożyczalni rowerów, kijków do Nordic Walking, leżaków

Zabiegi: 3 lub 4 zabiegi dziennie przez 6 dni zabiegowych + konsultacja lekarska – pobyt 7-dniowy lub 3 lub 4 zabiegi dziennie przez 12 dni zabiegowych + konsultacja lekarska – pobyt 14-dniowy.
 

            2023

 

Pobyt 7-dniowy

( 6 noclegów )

Pobyt 14-dniowy

(13 dniowy)

1 nocleg gratis

 

3 zabiegi dziennie

4 zabiegi dziennie

3 zabiegi dziennie

4 zabiegi dziennie

POKÓJ JEDNOOSOBOWY

2100 zł

2320 zł

4225 zł

4645 zł

POKÓJ JEDNOOSOBOWY LUX

2320 zł

2530 zł

4645 zł

5065 zł

POKÓJ DWUOSOBOWY STANDARD

2020 zł/os.

2230 zł/os.

4045 zł/os.

4465 zł/os.

POKÓJ DWUOSOBOWY DELUX

2110 zł/os.

2320 zł/os.

4225 zł/os.

4645 zł/os.

APARTAMENT

2350 zł/os.

2560 zł/os.

4705 zł//os.

5125 zł/os.

 

  Produkt 1 z 1 w kategorii Busko-Zdrój  
01 grudnia 2023
2715204 wywołań od 12 października 2009
Copyright © 2009 oscGold