Morze - Kołobrzeg - Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy POSEJDON - Morze
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
Oferta 2023 - Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy POSEJDON
.
Region Morze
Basen na terenie ośrodkaTak - solankowy
WindaTak
Opis
Linki
KOŁOBRZEG
OŚRODEK SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWY POSEJDON


Wpis do rejestru OD/32/0058/22 ważny do 21.11.2025


Ośrodek znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około 200 metrów od portu i plaży oraz 600 metrów od centrum.

Ośrodek przyjmuje osoby z następującymi schorzeniami:

z dysfunkcją narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, kobiety po mastektomii, osoby z chorobami neurologicznymi, układu pokarmowego, cukrzycą, ze schorzeniami układu krążenia, układu oddechowego, z niedoczynnością tarczycy, padaczką, całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, osoby po laryngektomii, z autyzmem, chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami przemiany materii, chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobą Alzheimera, Parkinsona, otyłością, przewlekłymi chorobami wątroby, zaburzeniami głosu i mowy, ze schorzeniami dermatologicznymi, endokrynologicznymi, enzymatycznymi, laryngologicznymi, metabolicznymi, onkologicznymi, reumatycznymi, ze schorzeniami układu immunologicznego, z chorobą psychiczną, z upośledzeniem umysłowym.

Rodzaje zabiegów:
Pakiet leczniczy standard: diadynamik, fasony (ręce), galwanoborowina, gimnastyka indywidualna, gimnastyka w basenie, gimnastyka zbiorowa, hydromasaż, inhalacja oka, inhalacja standard, inhalacja AMSA, interdyn, jonoforeza, kąpiel borowinowa – ekstrakt, kąpiel CO2, suche CO2, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa,
kąpiel solankowa ½, kąpiel solankowa częściowa, krioterapia miejscowa, lampa bioptron, lampa sollux, laser standard, masaż AQUAI (łóżko wodne), masaż limfatyczny (boa), masaż wirowy nóg/rąk, fotel masujący, okłady borowinowe, pole magnetyczne, tens, ultradźwięki. SIS (stymulacja indukcyjna) – nie więcej niż 2 razy/1 tydzień, laser wysokoenergetyczny – nie więcej niż 2 razy/1 tydzień, komora hiperbaryczna – nie więcej niż 1 raz/tydzień.
Pakiet rekreacyjny: basen solankowy z jacuzzi i sauną – 1 godzina dziennie, grota solna – 2 wejścia/ 1 tydzień

Zakwaterowanie:
Ośrodek Sanatoryjno – Wypoczynkowy Posejdon składa się z dwóch 3-piętrowych budynków hotelowych z windami. Oferuje zakwaterowanie dla około 240 Gości w pokojach 1, 2-os. z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, radiem, czajnikiem, z balkonami lub bez. Teren jest ogrodzony. Budynki połączone są łącznikiem, gdzie jest zlokalizowana baza hydroterapii oraz basen solankowy rekreacyjno-rehabilitacyjny z saunami i jacuzzi - woda z naturalnego ujęcia solanki kołobrzeskiej. Sanatorium posiada płatny parking – nie rezerwuje miejsc.

Do dyspozycji Gości: kawiarnia, biblioteka,centrum odnowy biologicznej i balneologi, jadalnia, internet bezprzewodowy na terenie całego ośrodka – dostęp kodowany, obsługa animatora (wieczorki taneczne, wycieczki i itp.). Ośrodek nie przyjmuje Gości ze zwierzętami.

Pakiet skierowania zawiera:
- 14 noclegów z pełnym wyżywieniem
- 2 zabiegi lecznicze dziennie od poniedziałku do piątku w dni robocze według wskazań lekarza z pakietu leczniczego
- pakiet rekreacyjny
- 2 wizyty lekarskie
- opieka pielęgniarska
- dostęp do Internetu WiFi i TV.
Cena nie obejmuje opłaty miejscowej, którą należy uiścić gotówką w recepcji ośrodka wg obowiązujących stawek.

Lekarz ordynuje w ramach pakietu leczniczego nie więcej niż 20 zabiegów w dni robocze, zgodnie z wskazaniami medycznymi, w tym nie więcej niż 1/dzień na bazie surowców naturalnych.

Usługi dodatkowe płatne:
- promocyjny pakiet 5 masaży leczniczych – 200zł /masaż częściowy lub kręgosłupa/,
- 10% rabatu na zabiegi lecznicze wykupione poza pakietem
- konsultacja lekarska – 100 zł

Korzystanie z usług odbywa się w sposób zaplanowany i uzgodniony z baza zabiegową, dyżurką pielęgniarską lub recepcją. Brak obecności na zaplonowanej usłudze jest traktowane jako rezygnacja Gościa. Zmiana harmonogramu świadczenia usług może odbyć się tylko w uzgodnieniu z właściwym personelem.

Terminy i ceny 2023
 


Doba hotelowa – od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu
Pobyt zaczyna się kolacją i kończy śniadaniem.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.

Lokalizacja ośrodka:

Pokaż Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp na większej mapie


Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta i chcą Państwo dokonać rezerwacji lub otrzymać bliższe informacje na temat ośrodka zapraszamy do kontaktu:

Biuro Podróży i Tłumaczeń OLIMP
Łódź, ul. Piotrkowska 132
tel. 42 639 97 65
e-mail: olimp@olimp.turystyka.pl

 

Poprzedni produkt Produkt 3 z 4 w kategorii Kołobrzeg (TRANSPORT) Następny produkt
28 września 2023
2654726 wywołań od 12 października 2009
Copyright © 2009 oscGold