WYJAZDY DLA GRUP - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ASTUR - Jeziora
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Podróżuj bezpiecznie!

Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
OKUNINKA - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ASTUR
.
Region Jeziora
Ośrodek przystosowany dla osób na wózkachTak
Opis
Linki
OKUNINKA
OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY ASTUR


Okuninka to mała miejscowość na wschodniej granicy Polski, koło Włodawy, nad jeziorem Białym (106 ha powierzchni i 33 metry głębokości), jednym z najpiękniejszych i najczystszych na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Piaszczyste dno jeziora i okalające go plaże dają możliwość uprawiania sportów wodnych i kąpieli. Okuninka leży wśród malowniczych lasów i łąk, tworzących specyficzny mikroklimat zbliżony do mikroklimatu nadmorskiego. Jest rajem dla miłośników grzybów i wędkarzy, ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną.

Zakwaterowanie:
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Astur to ośrodek "bez barier" w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych dzięki podjazdom, szerokim drzwiom czy uchwytom w sanitariatach. Ośrodek oferuje zakwaterowanie
w 11 murowanych domkach (bungalowach) 4-segmentowych – pokoje 1+2 - osobowe w studio ze wspólną łazienką oraz 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym lub w wyremontowanym pawilonie hotelowym – pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami i balkonami, tv. Bezpłatny dostęp do internetu.
Kompleks jest ogrodzony, a w godzinach nocnych po zamknięciu obiektu dodatkowo strzeżony. W bungalowach 3, 4 i 5-osobowych możliwość wypożyczenia TV za opłatą 50 zł/turnus.


Do dyspozycji Gości:
gabinet lekarski i zabiegowy, sala do gimnastyki leczniczej, boiska trawiaste, kawiarnia, bar z bilardem, wyznaczone miejsce do grillowania i na ognisko, plac zabaw dla dzieci, własna plaża wraz z kąpieliskiem i nadzorem ratowników, wypożyczalnia sprzętu wodnego: rowery wodne, kajaki, wypożyczalnia rowerów terenowych, parking strzeżony (płatny 60 zł/turnus).

Ośrodek posiada wpis do rejestru
OD/06/0001/13 ważny do 11.03.2016 i przyjmuje osoby z następującymi schorzeniami: z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, kobiety po mastektomii, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami układu krwiotwórczego, z chorobami układu moczowo-płciowego,  chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, z dysfunkcją narządu słuchu, z dysfunkcją narządu wzroku, ze schorzeniami dermatologicznymi, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami układu immunologicznego, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym, z wadami genetycznymi, z zaburzeniami głosu i mowy.

Rodzaje zabiegów:
- diadynamik, galwanizacja, jonoforeza, prądy interferencyjne, elektrostymulacja, prądy TENS,
- magnetoterapia, laseroterapia, światłolecznictwo, ultradźwięki
- UGUL, ergometry, rotory, stoły do ćwiczeń manualnych, poręcze do nauki chodu, kolumny przyścienne do ćwiczeń oporowych, drabinki, materace
- masaże klasyczne całkowite i częściowe
-
aquavibron.

Standardowy pakiet skierowania zawiera:

- noclegi, wyżywienie 3 x dziennie
- 30 zabiegów według zaleceń lekarza
- opiekę medyczną
- imprezę integracyjną, ognisko, korzystanie ze sprzętu wodnego (3 godziny w turnusie), rozgrywki sportowe, wieczorki taneczne, wycieczka autokarowa.
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.
 
Zakwaterowanie od godziny 16.00 w dniu rozpoczęcia turnusu do godz. 11.00 w dniu zakończenia. Turnus rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia (13.00 - 15.00) i kończy obiadem ostatniego (godz. 12.00).
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.

W ośrodku organizowane są także turnusy rehabilitacyjne specjalistyczne - dla dzieci z autyzem i zespołem Aspergera, dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz turnus rehabilitacji głosu i mowy połączony z integracją.


Lokalizacja ośrodka:


Pokaż Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp na większej mapie


Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta i chcą Państwo dokonać rezerwacji lub otrzymać bliższe informacje na temat ośrodka zapraszamy do kontaktu:


Biuro Podróży i Tłumaczeń OLIMP
Łódź, ul. Piotrkowska 132
tel. 42 639 97 65
e-mail: olimp@olimp.turystyka.pl

 
 
Poprzedni produkt Produkt 5 z 5 w kategorii WYJAZDY DLA GRUP  
13 grudzień 2018
1715490 wywołań od 12 październik 2009
Copyright © 2009 oscGold