WYJAZDY DLA GRUP - Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny Zem-Tourist - Morze
Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp
Oferta
Region
Informacje
Należymy do:

GaleryjKa OlimpijKa
Podróżuj bezpiecznie!

Firmy.net
Centra informacyjne Łódź
Facebook
Informacje o produkcie
PUSTKOWO - Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny ZEM-TOURIST
.
Region Morze
Ośrodek przystosowany dla osób na wózkachTak
Bufet szwedzkiNa śniadania i kolacje
Basen na terenie ośrodkaTak - zewnętrzny odkryty
WindaTak (w budynku A)
Opis
Linki
PUSTKOWO
OŚRODEK WCZASÓW RODZINYCH I REHABILITACYJNYCH ZEM-TOURIST


Pustkowo to pełna uroku, maleńka nadmorska miejscowość pomiędzy Pobierowem a Rewalem na zachodnim wybrzeżu Bałtyku, z przepiękną, szeroką plażą, lasami sosnowymi i wydmowym wybrzeżem. W miejscowości są trzy zejścia na plażę: dwa w formie schodów z kilkudziesięcioma stopniami, trzecie to wygodny zjazd dla wózków. Pustkowo wciąż się rozwija, jest otwarte na każdego turystę; osobom aktywnym oferuje liczne ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, możliwość korzystania z nowych obiektów sportowych (boiska ze sztuczną trawą, korty tenisowe); niepełnosprawni napotkają tu niewiele barier, a znajdą sporo atrakcji. Bliskość większych miejscowości - Pobierowa i Rewala umożliwia wczasowiczom udział w różnorodnych imprezach rozrywkowych.

Zakwaterowanie:
Ośrodek położony jest w centrum Pustkowa, 100 m od morza.
Usytuowany jest na dużym, zielonym 2,5 hektarowym, ogrodzonym terenie i dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjnym, sportowym i rehabilitacyjnym. Ośordek posiada 370 miejsc w dwóch budynkach. Pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami i pokoje studio, z telewizorami, czajnikami, sprzętem plażowym, naczyniami. Większość pokoi 2 i 4-os. posiada balkony, pokoje 3-os. są bez balkonów. W pokojach nie ma ręczników. W budynku A z windą połączonym ze stołówką znajdują się pokoje, gabinety zabiegowe i lekarskie.  W budynku B znajduje się świetlica.

Do dyspozycji Gości:
- baseny odkryte czynne od maja do września - jeden o wymiarach 16 m x 13 m, drugi basen dla dzieci wraz z mini parkiem wodnym
- tenis stołowy, asfaltowy kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej
- plac zabaw dla dzieci
- zadaszone miejsce na ognisko
- wypożyczalnię rowerów
- parking niestrzeżony, ogrodzony.


Ośrodek posiada wpis do rejestru
OD/32/0042/13 ważny do 22.05.2016 i przyjmuje osoby z następującymi schorzeniami: - dysfunkcja narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, choroby układu pokarmowego, choroby neurologiczne, psychiczne, upośledzenie umysłowe, cukrzyca, epilepsja, kobiety po mastektomii, zaburzenia głosu i mowy.

Rodzaje zabiegów:

UGUL, ćwiczenia na materacu, manualne, oporowe, steper, rower siedzący, bieżnia, rotory, krioterapia miejscowa, okłady borowinowe, laser, lampa sollux, solaris, magnetoterapia, kąpiel wirowa rąk i nóg, hydromasaż, prądy Tens, Nemeca, diadynamik, galwanizacja, jonoforeza, fonoforeza, ultradźwięki, masaże klasyczne, fotele i maty masujące.

Standardowy pakiet skierowania zawiera:

- noclegi
- wyżywienie (śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, obiady podawane do stolika)
- 20 zabiegów - tylko dla osób rehabilitowanych (oprócz sobót i świąt) - wg wskazań lekarza
- konsultacja lekarska
- opłatę za parking
- realizację programu (ognisko, wieczorki taneczne, krajoznawcza wycieczka, zawody sportowe).
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, która pobierana jest w recepcji ośrodka pierwszego dnia pobytu.


Warunkiem uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności. Osoby dodatkowe, nie będące uczestnikami turnusu - obowiązuje cennik wczasowy.
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej.
W czasie trwania turnusu osoby zakwaterowane w ośrodku będą wyposażone w identyfikatory (kolorowa opaska na rękę) - dzięki niemu będzie możliwe korzystanie ze stołówki, bazy zabiegowej i rekreacyjnej.
Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.
Turnus rozpoczyna się kolacją, ostatnim posiłkiem jest śniadanie + suchy prowiant za obiad. Doba hotelowa od godz. 17.00 do godz. 10.00.

Lokalizacja ośrodka:


Pokaż Biuro Podróży i Tłumaczeń Olimp na większej mapie


Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta i chcą Państwo dokonać rezerwacji lub otrzymać bliższe informacje na temat ośrodka zapraszamy do kontaktu:

Biuro Podróży i Tłumaczeń OLIMP
Łódź, ul. Piotrkowska 132
tel. 42 639 97 65
e-mail: olimp@olimp.turystyka.plPoprzedni produkt Produkt 3 z 5 w kategorii WYJAZDY DLA GRUP Następny produkt
13 grudzień 2018
1715440 wywołań od 12 październik 2009
Copyright © 2009 oscGold